Strona główna
środa, 16 stycznia 2019 r.
imieniny obchodzą: Marcelego, Włodzimierza

GimTV w pierwszym semestrze

Strona główna » Aktualności » GimTV w pierwszym semestrze

wielkość tekstu:A | A | A

Niedawno zaczęło się 2 półrocze. Gim Tv od września do stycznia zaprezentowalo aż, bądź tylko 5 filmów.
W pierwszym opowiadaliśmy o wyborach samorządowych w naszym gimnazjum.
W pierwszym opowiadaliśmy o wyborach samorządowych w naszym gimnazjum. Przedstawiliśmy wam kandydatów oraz ich plany na lepszą przyszłość w szkole. Wszystko znajduje się w tym filmie:

FILM

Drugim filmem stworzonym przez nas jest wywiad z aktorami występującymi w przedstawieniu z okazji dnia nauczyciela. Zadaliśmy im parę pytań i doczekaliśmy się dość interesujących odpowiedzi. Jeśli chcecie ich posłuchać zapraszamy do tego filmu:

FILM

Trzeci film to właśnie owe przedstawienie zorganizowane dla naszych wspaniałych opiekunów. Jest ono parodią niektórych lekcji z naszego gimnazjum. Uczniowie wybitnie wcielili się w rolę nauczycieli i ich skecz mile zaskoczył widzów. Wszystko uwieczniła nasza kamera:

FILM

Czwarty, czyli przedostatni nasz film był relacją z konkursu na najlepszą kanapkę. Magda Gessler zrobiła rewolucję na sali! Zadawała pytania, z zaciekawiona miną oglądała przygotowania, degustowała... emocje nie opuszczaly nas przez cały czas! Besos!:

FILM

Piątym i ostatnim filmem stworzonym przez nas w tym semestrze jest nagranie z konkursu na mikołajki. Tematyką był Mikołaj z przyszłości. Wszystkie klasy miały przeróżne pomysły! Od sexmastera po biznesmena! Musimy przyznać, że uczniowie ogromnie się postarali. Ale to jeszcze nie koniec! W drugiej części filmu możecie zobaczyć kolejny konkurs. Tym razem polegał on, na zrobieniu najdłuższego łańcucha. Jeśli chcecie zobaczyć jak uczniowie sobie radzili, obejrzyjcie ten film:

FILM

Magda Szlachta

czytano: 597 razy

źródło: gimnazjum.ogrodzieniec.pl

Strona główna

Ciekawostki

Wąż potrafi zapanować nad każdą z łusek. Dzięki czemu potrafi się wspinać na szorstkie powierzchnie - na przykład na drzewa.

dalej
Ilość zdjęć: 695
dalej
Gimnazjum w Ogrodzieńcu