Strona główna
sobota, 19 września 2020 r.
imieniny obchodzą: Konstancja, Leopold

Dzień Ziemi

Strona główna » Aktualności » Dzień Ziemi

wielkość tekstu:A | A | A

W maju 2018 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ogrodzieńcu – Cementowni odbył się happening z okazji Dnia Ziemi. Uczniowie Gimnazjum i kasa 7a mieli okazję wziąć udział w konkursie „Znamy nasze drzewa”, wybrać najpiękniejszą” Eko – rzeźbę” , obejrzeć wystawę plakatów „Dzień Ziemi 2018”. Wielkim powodzeniem cieszył się kiermasz ciast, upieczonych przez uczniów naszej Szkoły, z którego dochód przeznaczony został na Schronisko dla psów w Zawierciu. Kiermasz był częścią ogólnopolskiej akcji „Nie kupuj. Adoptuj!”. Uczestnicy happeningu mogli  przeczytać historie i obejrzeć zdjęcia niektórych psów ze Schroniska. Może któryś z naszych uczniów zdecyduje się otoczyć opieką i dać schronienie choć jednemu z tych fantastycznych psiaków?
Uczniowie, którzy pracowali przy organizacji i przebiegu imprezy to: Zuzanna Pawełczyk, Aleksandra Jaworska, Sandra Sagan, Maja Kwiatkowska, Maria Trawińska, Laura Pawlik, Magda Szlachta, Aleksandra Grzesiak, Agata Grzesiak, Klaudia Pilarczyk, Wiktoria Flak, Katarzyna Oruba, Kinga Żak, Marta Gamrot. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Ewelina Grimm, Iwona Jeziorko.

czytano: 1413 razy

źródło: gimnazjum.ogrodzieniec.pl

Strona główna

Ciekawostki

Srebro i złoto w czystej postaci są zbyt miękkie, aby wykonywać z nich biżuterię. W tym celu używa się stopów srebra i złota z innymi metalami, głównie miedzią.

dalej
Ilość zdjęć: 695
dalej
Gimnazjum w Ogrodzieńcu